تبلیغات
هوای بی هدف - 7 میلیون اقامت در مازندران ثبت شد
معاون میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران از افزایش میزان اقامت مسافران نوروزی در مازندران خبر داد و گفت: ۷ میلیون مسافر از ابتدای نوروز تاکنون در مازندران اقامت گرفتند. 
خبرگزاری فارس: 7 میلیون اقامت در مازندران ثبت شد 
 
به گزارش فارس، حسین باقری بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار داشت: میزان اقامت مسافران در مازندران رو به افزایش است. 
 
وی تصریح کرد: اقامت مسافران نورزی در مازندران به بیش از 6 میلیون و 820 هزار و 873 نفر رسیدکه روز گذشته 706 هزار و 640 نفر اقامت داشتند. 
 
معاون میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران با اشاره به فعالیت بازرسان این سازمان و بازدید از مراکز اقامتی و مسافرتی و گردشگری استان گفت: بیش از هفت هزار و 940 بازدید از ابتدای شروع طرح نوروزی تاکنون در مازندران انجام شد که میزان بازدیدهای روز گذشته هزار و 27 مورد بود. 
 
این مسئول با اعلام اینکه در بازدیدهای انجام از ابتدای شروع طرح نوروزی تاکنون 144 مورد تخلف ثبت شد گفت: روز گذشته بازرسان سازمان 16 تذکر به واحدهای مختلف گردشگری و اقامتی دادند. 
 
باقری از از کاهش تعداد تورهای ورودی یک‌روزه به مازندران از روز گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای نوروز تاکنون 81 تور یک‌روزه وارد مازندران شدند که روز گذشته تنها پنج تور یک‌روزه وارد مازندران شدند. 
 
معاون میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اقدامات مناسب برخی از مراکز اقامتی مازندران خاطرنشان کرد: از ابتدای نوروز تاکنون 111 واحد اقامتی مازندران تشویق شدند که روز گذشته نیز چهار واحد اقامتی مازندران تشویق شدند. 
 
ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران از 28 شهریورماه 92 تا 15 فروردین در مازندران فعال است. 
 
بسیاری از مسئولان مازندران عضو این ستاد هستند که حضور مدیران اجرایی در ستاد خدمات سفر  مازندران کم‌رنگ است ولی با این وجود کمیته‌های تشکیل شده در این ستاد نسبت به تهیه آمار و اطلاعات سفر اقدام می‌کنند. 
 
استاندار مازندران نیز عضو این ستاد است و به عنوان رئیس ستاد بر فعالیت مسئولان ستاد اجرایی خدمات سفر در مازندران نظارت می‌کند. 

  • paper | الگوریتم | مدرسه نونهالان